Objednejte si kurt

Kontakty

TK Fénix

Tenisový klub Fénix
K Radhošti 121
103 00 Nedvězí
Tel. 267 310 593, 777 253 265
E-mail: info@tenis-nedvezi.cz
Web: www.tenis-nedvezi.cz


Tenisový klub Fénix.png, mapa1, 117kB Tenisový klub Fénix.png, mapa2, 37kB
Kliknutím na obrázek otevřete mapu (nové okno).

Pošlete nám vzkaz* Uveďte, prosím, Váš telefon nebo e-mail.

O nás

Ke sportu jsem se dostal už jako malý kluk, který v létě honí fotbalový míč a v zimě lítá na bruslích. Ale co mě opravdu chytlo byl tenis, ke kterému jsem měl blízko! Bydleli jsme vedle tenisových kurtů, na které bylo vidět z každého okna našeho domu. K tenisu mě přivedl děda, po kterém jsem dědil rakety (žlutou Slazengerku a Dunlop maxplay), ale hlavně táta, který z balkónu sledoval každý můj tréning.

Nemůžu zapomenout na pana Pankráce, který oslovil mě a moje kamarády a založil nám družstvo. Od té doby jsem prošel všemi hráčskými věkovými kategoriemi a uplynulo moře času. V roce 1999 jsem se začal věnovat tenisu i po profesní stránce. Začínal jsem jako tenisový trenér, organizátor různých sportovních soutěží a společenských událostí. Pět let jsem si také vyzkoušel, jaké to je, být odpovědný za tenisové sportoviště jako celek. Čím více jsem tomuto povolání propadal, tím více jsem si uvědomoval, jak je důležité vytvářet komunitu lidí se společnými zájmy, navazovat nové kontakty a pomoci ostatním se seberealizací.

Nejde totiž pouze o komerční úspěch (i když každý se musíme nějak živit), a proto nechci budovat tenisovou velkovýrobu. Je důležité vytvářet příjemné prostředí pro příznivce sportu, kamarádskou atmosféru, kde je příjemné trávit chvíle volného času. Místo, kde je možné si nejen dobře zahrát tenis, ale i najít nové partnery ke hře a kamarády.

Najít si chvíli čas a zastavit se je velmi důležité. Pravidelné společenské akce klubu, neplánované, či ryze soukromé jsou toho důkazem. Vždyť není možné probírat strategii hry bez dobrého jídla a pití, zvláště, když je organismus zatížen tenisovým výkonem!

Založením tenisového klubu Fénix se plní můj životní sen. Mám možnost realizovat svou představu o takovémto zařízení a doufám, že se mi to spolu s vámi podaří.


Na každého z Vás se srdečně těším
Jiří PohunekKontakt: TK Fénix, tel: +420 604 123 456, mail: info@tenis-nedvezi.cz, web: www.tenis-nedvezi.cz